Bize Yazın

Kalite Proje Yetkinliklerimiz

Kalite Proje Yetkinliklerimiz

Kalite Proje Yetkinliklerimiz

Kendini sürekli geliştirmeyi ve müşteri odaklı yapılanmayı kalite politikasının mutlak temeli olarak benimseyen GİZEM , kaliteyi bir bütün olarak değerlendirmekte ve teknolojik gelişmeleri sürekli izleyerek gerekli güncellemeleri sahaya aktarmaktadır.

Alanlarında deneyimli, kalifiye ve dinamik GİZEM  çalışanları, üretken ve etkin hizmetleriyle müşterilerinin beklentilerini, uluslararası kriterlere ve standartlara uygun olarak  zamanında yerine getirmektedir. Yüksek kalite, taahhüde sadakat, dakiklik, ekonomik iş üretimi ve rekabetçi olma hizmet süreçlerimizin temelini oluşturmaktadır.

Son derece güçlü finansal altyapısı ve yüksek performanslı öz kaynak kullanımı ile GİZEM, gerek müşterileri gerekse iş ortakları  açısından yurt içi ve yurt dışı tüm inşaat projelerinde her zaman güvenilir, sağlam ve karlı bir çözüm noktası olma niteliğini taşımaktadır.

Her Proje ve Kontrat fabrikalarımızda ve sahalarda profesyonel bir disiplin içerisinde tecrübeli kadromuz ile belirtilen teknik şartlar, idari şartlar ve standartlar çerçevesinde uygulanır ve takip edilir.

Bir projenin başlangıcından sonuna kadar aşağıdaki şartlar birebir takip edilir.

- Kontrat & Teknik şartlar, 
- Referans standartlar, 
- İş süreçleri ve teslimat için Zaman programı, 
- İş güvenliği kuralları, 
- Kalite kontrol, dokümantasyon ve sertifikalandırma, 
- Personel belgelendirme,
- İş uygulama yöntemler

Gizem Makine  GİZEM OTOMOTİV SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ.

GİZEM MAKİNE ; Enerji sektöründe üretim yapan termik, doğalgaz, hidroelektrik santralleri ve büyük sanayi tesislerinin ihtiyaç duydukları hizmetleri; Tecrübeli kadrosu ile mühendislik, imalat, komple montaj, inşaat, devreye alma ve mevcut Enerji santrallerin de müşterilerine kusursuz ve memnuniyet verici bir hizmet sağlamak amacı ile, 1998 yılında Sivas’da kurulmuştur.

  • +90 346 457 27 13

  • +90 346 457 24 73

  • info@gizemmakine.com

  • Gürsel Mahallesi Çarşı İçi No : 19 KANGAL / SİVAS / TÜRKİYE

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı