Bize Yazın

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Kendini sürekli geliştirmeyi ve müşteri odaklı yapılanmayı kalite politikasının mutlak temeli olarak benimseyen GİZEM , kaliteyi bir bütün olarak değerlendirmekte ve teknolojik gelişmeleri sürekli izleyerek gerekli güncellemeleri sahaya aktarmaktadır.

Alanlarında deneyimli, kalifiye ve dinamik GİZEM  çalışanları, üretken ve etkin hizmetleriyle müşterilerinin beklentilerini, uluslararası kriterlere ve standartlara uygun olarak  zamanında yerine getirmektedir. Yüksek kalite, taahhüde sadakat, dakiklik, ekonomik iş üretimi ve rekabetçi olma hizmet süreçlerimizin temelini oluşturmaktadır.

Son derece güçlü finansal altyapısı ve yüksek performanslı öz kaynak kullanımı ile GİZEM, gerek müşterileri gerekse iş ortakları  açısından yurt içi ve yurt dışı tüm inşaat projelerinde her zaman güvenilir, sağlam ve karlı bir çözüm noktası olma niteliğini taşımaktadır.

MİSYONUMUZ

İlkelerimizden taviz vermeden, etkin, verimli ve kaliteli hizmetler sunarak dünya standartlarında, çevre dostu ve yaşama değer katan projeler gerçekleştirmek ve böylece toplumumuzun, çalışanlarımızın ve ortaklarımızın refahına sürekli katkı sağlamaktır.     

VİZYONUMUZ

Sürekli uzmanlaşmayı esas alarak, sürdürülebilir bir büyüme ile küresel ölçekte öncü ve tercih edilen bir firma olmaktır.

 İLKELERİMİZ

         Etkinlik ve üretkenlik,

         Güvenilirlik ve dürüstlük

        Ekonomiklik ve dakiklik

        Çevreyle dost çalışma bilinci,

      Çalışanların korunması ve memnuniyeti,

       İş sağlığı ve iş güvenliği bilincininin geliştirilmesi,

       Sürekli yenilikçi olma ve teknoloji kullanımı,

       İstikrarlı ve sağlam bir finans politikası,

       Çözüm ortaklarımızın desteklenmesi ve birlikte büyüme

Gizem Makine  GİZEM OTOMOTİV SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ.

GİZEM MAKİNE ; Enerji sektöründe üretim yapan termik, doğalgaz, hidroelektrik santralleri ve büyük sanayi tesislerinin ihtiyaç duydukları hizmetleri; Tecrübeli kadrosu ile mühendislik, imalat, komple montaj, inşaat, devreye alma ve mevcut Enerji santrallerin de müşterilerine kusursuz ve memnuniyet verici bir hizmet sağlamak amacı ile, 1998 yılında Sivas’da kurulmuştur.

  • +90 346 457 27 13

  • +90 346 457 24 73

  • info@gizemmakine.com

  • Gürsel Mahallesi Çarşı İçi No : 19 KANGAL / SİVAS / TÜRKİYE

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı